Vrh "A"

Vrh "A"

Sunshine Grey Střípek snů x Amy z Černolic

Dne 21. října 2022 se naší Amy narodila první štěňátka. 

O vrhu "A" Wolf Elite a o rodičích

Když nám na sonu potvrdili, že je Amy v březí, měli jsme obrovskou radost. Na její štěňátka jsme se totiž ohromně těšili. Myslím, že to budou ta nejmilovanější štěňátka:) Na štěňátka jsme se dlouho připravovali, velkou péči jsme věnovali zejména výběru krycího psa a správnému načasování, abychom si za vrhem, který odchováme, opravdu mohli stát. Z výsledku jsme nadšeni. Otec vrhu, Sunshine Grey Střípek snů ("Sunny"), na kterého jsme dostali doporučení, nás nadchnul hned na první seznamovací návštěvě. Jednak je to krásný, vysoký pes, jednak (a to především) nás okouzlil svou skvělou povahou. Je vyrovnaný, sebevědomý, velice přátelský a kontaktní a se svými majiteli má na první pohled krásný vztah. I po zdravotní stránce splňoval veškeré naše představy. A to, jak moc se nám líbil jeho exteriér, byla už jen třešnička na dortu:) Přesně někoho takového jsme hledali, abychom podpořili Amynčinu skvělou povahu. Amy nám naši volbu ochotně schválila, protože se Sunnym si hned padli do oka. Krytí proběhlo zcela přirozeně a bez komplikací a my už jen netrpělivě čekali, jestli se potvrdí březost. 

Naše přání bylo vyslyšeno a 21.10.2022 se Amynce narodila dvě krásná štěňátka, pejsek Aras Marv Wolf Elite a fenečka Alba Maze Wolf Elite. 

Co od našeho vrhu očekáváme? 

Po rodičích očekáváme předpoklady především ke skvělým vyrovnaným povahám. Tyto genetické předpoklady po narození štěňátek podpoříme jejich řádnou socializací, abychom udělali vše pro to, abychom novým majitelům mohli předat štěňátka, z nichž si budou moci vychovat ty nejlepší parťáky pro společný život, jakými jsou i jejich rodiče pro své majitele. 

Dále věříme, že štěňátka se budou moci pyšnit po svých rodičích pevným zdravím, výstavními i pracovními předpoklady a že budou vhodná pro zařazení do chovu.

Co nabízíme v rámci chovatelského servisu CHS Wolf Elite?

 • Štěňátka budou mít vystavena platný průkaz původu a vyřízeny veškeré formality
 • Štěňátka budou očipovaná a budou mít vystavený Europass
 • Štěňátka budou odčervená a očkovaná dle standardů odpovídajících jejich aktuálnímu věku
 • Štěňátka budou vyrůstat v rodině, v domácím čistém prostředí a budou non-stop v kontaktu jak s lidskou rodinou, tak se svou psí mámou
 • Štěňátka budeme řádně socializovat - budeme je zvykat jak na cizí lidi (budou probíhat oblíbené mazlící socializační návštěvy), tak na různá prostředí, zvuky a situace
 • Štěňátka povedeme k čistotě (Amy je extrémně čistotná fena)
 • Štěňátka budou zvyklá jak na granule, tak na syrovou stravu (BARF), aby si majitel do budoucna mohl vybrat, co mu bude vyhovovat
 • Každý majitel obdrží startovací balíček do začátku 
 • Každý majitel obdrží písemný manuál, v němž bude popsáno, jak štěně krmit, vychovávat, hrát si s ním, sportovat, jakou zdravotní péči podstoupit apod.
 • Budoucím zájemcům umožníme co nejčastější osobní návštěvy, pravidelně budeme v případě jejich zájmu posílat fotky a novinky o jejich budoucím parťákovi
 • Po celou dobu života štěněte nabízíme chovatelský servis a podporu. Odběrem štěněte pro nás nic nekončí, naopak vše začíná. Budeme rádi, když s námi majitel bude co nejvíce v kontaktu, bude nám pravidelně posílat fotky, potkávat se s námi a bude se na nás kdykoli obracet s žádostí o radu či jakoukoli jinou podporu. Rádi poradíme, co si pořídit do výbavy, jaké aktivity se psem podnikat, jak jej vychovávat. Těšíme se na pravidelné společné srazy a výlety. Pokud se rozhodnete svého psa uchovnit, pomůžeme Vám s vyřízením veškerých formalit a poradíme, jak se připravit na bonitaci. Pokud se rozhodnete jezdit na výstavy nebo cvičit, rovněž rádi předáme své zkušenosti. Zkrátka budeme tu pro vás po celou dobu vašeho společného soužití. V případě, že by s pejskem nastaly jakékoli výchovné problémy, uděláme maximum pro to, abychom Vám je pomohli vyřešit. 

Jaké majitele pro svá štěňátka hledáme?

 • Jen vážné zájemce, kteří vědí, proč si chtějí pořídit ČSV a budou mít představu, co to bude obnášet. Pokud s ČSV nemáte zkušenosti, nevadí. Rádi s Vámi vše prodiskutujeme a předáme Vám své zkušenosti,abyste se dozvěděli, jak se ČSV chová a abyste si byli jisti, že je to to pravé plemeno pro Vás. Pokud si chcete ČSV pořídit jen kvůli vlčímu exteriéru, poohlédněte se, prosím, jinde. 
 • Majitel ČSV by měl být vyrovnaný, trpělivý a láskyplný člověk. 
 • Hledáme majitele, který v našem štěňátku nalezne svého psího parťáka do života. Preferujeme, aby se štěně stalo součástí Vaší rodiny, Vašeho každodenního fungování. To neznamená, že s ním musíte být non-stop, zvykání na samotu je také důležité. Hledáme však prostředí, kde se štěně stane součástí Vaší rodiny, smečky. ČSV nikdy nebude šťastné, pokud jej zavřete do kotce nebo z něj uděláte "hlídacího psa". ČSV potřebuje kontakt se svou rodinou, potřebuje být její plnohodnotnou součástí. Potřebuje aktivního majitele, který s ním bude podnikat různé aktivity. 
 • Hledáme majitele, který s námi zůstane v kontaktu, abychom měli o pejskovi pravidelně zprávy po celou dobu jeho života. Pokud se budete chtít účastnit společných vycházek či srazů, budeme jedině rádi.
 • Nebudeme Vás nutit jezdit na výstavy, pokud se ale rozhodnete si to zkusit, maximálně Vás podpoříme. Totéž platí o zkouškách poslušnosti, obranách, stopách apod. 
 • Nebudeme Vás nutit pejska uchovnit, pokud se však pro uchovnění rozhodnete, velice nás potěšíte a budeme Vám nápomocni. Byli bychom rádi, aby alespoň jeden potomek po Amy byl uchovněn a byla po něm štěňátka. Zájemce, který má takové plány a bude splňovat i naše ostatní představy, upřednostníme. 
 • V žádném případě nedáme pejska někomu, kdo by chtěl provádět jakákoli křížení či chov bez PP.
 • Před potvrzením rezervace se s Vámi budeme chtít blíže seznámit. Nejprve přes telefon/mail/sociální sítě a následně i osobně. Je to přínosné jak pro nás, tak pro Vás, musí si to mezi námi oboustranně sednout:) 


Jste takový zájemce? Kontaktujte nás...


© 2021 Wolf Elite FCI Kennel. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!