O nás

O nás

Co děláme, jak děláme, proč děláme?

Proč jsme se rozhodli založit chovatelskou stanici? Neděláme to pro peníze, není to naše práce. Je to náš největší koníček, děláme to pro radost. Děláme to pro Amy...kvůli tomu, jaká Amy je.

Náš příběh se nevědomky začal psát před více než 25 lety, kdy si rodiče pořídili svého prvního československého vlčáka. Toto úžasné plemeno jsme si zamilovali a je v naší rodině od té doby nepřetržitě, s ČSV máme tedy bohaté zkušenosti. Mezi československými vlčáky jsem vyrůstala a když jsme se s manželem rozhodli, že si pořídíme svého psa, byl pes československého vlčáka jasná volba. Jenže osud tomu chtěl jinak a namísto psa si nás našla fenka...našla si nás Amy a obrátila nám život vzůru nohama...v tom nejlepším smyslu. Nikdy jsme neměli chovatelské ambice, právě proto jsme původně chtěli psa. Jenže Amy nám neustále dokazovala, jak je po všech stránkách úžasná, a nám začínalo být jasné, že tahle fenka musí mít štěňátka, že by byla obrovská škoda, kdyby její geny nebyly předány na další generace. Vydali jsme se tedy po dlouhé cestě vedoucí k uchovnění naší fenky Amy z Černolic a založení vlastní chovatelské stanice Wolf Elite.

Naše chovatelská stanice Wolf Elite je řádně zaregistrována v registru chovatelských stanic psů všech plemen v České republice pod záštitou ČMKU a FCI jako MEZINÁRODNĚ CHRÁNĚNÁ CHOVATELSKÁ STANICE. Jsme rovněž členem Klubu chovatelů československého vlčáka ČR.

Výběrem vhodného majitele pro naše štěňátka pro nás vše teprve začíná. Záleží nám na tom, aby to štěňátkům s jejich majiteli klapalo, zájemci či majitelé se na nás tedy kdykoli mohou obrátit, se vším rádi pomůžeme a poradíme. Nikdy od nás neuslyšíte, že teď je to již Vaše starost. Budeme rádi, pokud zájemci o naše štěňátko získají nejen svého psího parťáka, ale s ním i celou smečku podobně naladěných lidí s jejich vlkouši a budou s námi podnikat výlety a společné akce. 

Amy z Černolic

O Amy 

  • Amy z Černolic - oficiální chovná fenka československého vlčáka
  • narozena 6.4.2018
  • matka: Lady Wolf Kuklík, otec: Orson Grey Střípek snů
  • bonitační kód: A63 Og Qr Xv54 Xf109,5 (CZ), CHOVNÁ I.
  • zdraví: DKK A(0/0),  DLK 0-0, DM-N/N, DW - N/DW, DNA profil 
  • zkoušky: ZOP, BH-VT, ZZO
  • výstavy: 3x CAC, 2x res. CACIB, KRAJSKÝ VÍTĚZ, 2x VÍTĚZ TŘÍDY, 8x výborná

Jaká Amy je

Láskyplná, milující, citlivá, její rodina je pro ni vším. Amy je hravá, Amy je ředitelka, Amy je zvědavá Kelišová. 

Amy je neskutečně vyrovnaná fenka s výbornou povahou. Od malinka jsme ji cvičili a vychovávali, aby s námi mohla všude. Jezdí s námi v létě i zimě na hory, jezdí s námi k moři, spí s námi v hotelech i ve stanu, chodí do restaurací, do města, do práce (je ale zvyklá i čekat doma), jezdí autem i MHD, dokonce i na sedačkové lanovce. Je zvyklá na lidi, na rušné prostředí, na děti. Jezdí s námi na kole, běhá, chodí na běžky i na skialpy, jezdí na vodu, chodí po horách...zkrátka kam jdeme my, jde taky.

Amy respektuje pravidla a nikdy nám nic neničila ani nedělala naschvály. Je vycvičená, poslušnost má velmi pěknou. Cvičí dobře, ale nerada:) Ideální program podle Amy je, když jdeme na dlouhý výlet do přírody, kde si může navolno pobíhat, a pak odpočívá doma na gauči. 

Amy složila již tři zkoušky poslušnosti - ZOP, BH-VT a ZZO. Podrobnosti ke zkouškám naleznete v článku.

Amy na jaře 2021 úspěšně absolvovala bonitaci s nádherným bonitačním kódem A63 Og Qr Xv54 Xf109,5 (CZ), CHOVNÁ I, který hodnotí její povahu jako výbornou a exteriér jako bezchybný. Přečtěte si více o tom, jak bonitace probíhá a co bonitační kód přesně znamená.

Amy a výstavy

25.09.2021

Amy se zúčastnila několika výstav a nasbírala následující hodnocení a tituly: 3x CAC, 2x res. CACIB, KRAJSKÝ VÍTĚZ, 2x VÍTĚZ TŘÍDY, 8x výborná. Přečtěte si podrobnosti.

© 2021 Wolf Elite FCI Kennel. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!