Amy a výstavy

25.09.2021

Amy se zúčastnila několika výstav a nasbírala následující hodnocení a tituly: 3x CAC, 2x res. CACIB, KRAJSKÝ VÍTĚZ, 2x VÍTĚZ TŘÍDY, 8x výborná. Přečtěte si podrobnosti.

S Amy jsme nikdy neměli vyloženě výstavní ambice, ale v okamžiku, kdy jsme začali uvažovat o uchovnění, jsme se rozhodli, že několik výstav absolvujeme. Amy soutěžila na těchto výstavách:

  • Krajská výstava - třída mladých: Poprvé Amy soutěžila na krajské výstavě v třídě mladých a obdržela hodnocení V1 (tedy výborná na prvním místě), VTM 1 (vítěz třídy mladých).
  • Národní výstava - mezitřída: Amy V1 (tedy výborná na prvním místě) a CAC (čekatelství Českého šampiona)
  • Mezinárodní DUO CACIB - mezitřída: oba dva soutěžní dny Amy získala V3 (výborná na třetím místě)
  •  Krajská výstava - třída otevřená: Amy poprvé soutěžila v třídě otevřené a získala V1 (výborná na prvním místě), VT (vítěz třídy) a získala titul KRAJSKÝ VÍTĚZ
  • Mezinárodní DUO CACIB - třída otevřená: V první soutěžní den Amy získala V1 (výborná na prvním místě) a dále získala CAC (čekatelství Českého šampiona) a res. CACIB (rezervní čekatelství Mezinárodního šampiona). V druhý soutěžní den Amy u jiného rozhodčího opět získala V1 (výborná na prvním místě), CAC (čekatelství Českého šampiona) a res. CACIB (rezervní čekatelství Mezinárodního šampiona).
  • Národní výstava - třída otevřená: Amy soutěžila ve třídě otevřené a získala V3, tedy výborná na třetím místě.


© 2021 Wolf Elite FCI Kennel. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!